Jennifer Lopez: trzech mężów, pięciu narzeczonych. Poznaj ich wszystkich! (2024)

Jennifer Lopez miała trzech mężów i była pięć razy zaręczona. Wkrótce J.Lo znów wyjdzie za mąż - za Alexa Rodrigueza. Dlaczego wcześniej nie miała szczęścia w miłości? Kim byli mężowi i narzeczeni Lopez? Z który z nich była najszczęśliwsza? Sprawdź!

Jennifer Lopez wychodzi za mąż. Po raz czwarty. Tym razem wybrankiem gwiazdy nie jest piosenkarz, tancerz, ani aktor, ale baseballista. Jednak choć Alex Rodriguez niby nie ma nic wspólnego z show-biznesem, to istnieje w nim od wielu lat. Otóż gwiazdy sportu są traktowane w Hollywood jak najwięksi i najważniejsi celebryci. Podobnie jest z Rodriguezem. Miał zaproszenia na najważniejsze imprezy, pojawiał się w najbardziej luksusowych klubach i na drogich jachtach. A w tych wszystkich miejscach poznawał piękne i sławne kobiety. Rodriguez miał romans m.in. z Madonną, Cameron Diaz i Kate Hudson. Imponował kobietom nie tylko jako jeden z najlepszych sportowców świata, ale doceniały też jego przebojowość, poczucie humoru oraz fakt, że był niezależny - majątek Rodrigueza oceniany jest na wiele milionów dolarów. Alex był żonaty tylko raz - z absolwentką psychologii Cynthią Scurtis. Z tego związku ma dwie córki. Małżeństwo z Rodriguezem będzie dla Jennifer Lopez już 4 w karierze. Z kim wcześniej była zaręczona i za kogo wyszła? Dlaczego wszystkie związki J.Lo zakończyły się rozwodem lub bolesnym rozstaniem? Czy u boku Rodrigueza Lopez w końcu odnajdzie szczęście? Sprawdź PONIŻEJ.

Pierwszy mąż Jennifer Lopez - Ojani Noa

Jennifer Lopez zaczynała jako tancerka, później rozwijała swe umiejętności wokalne i aktorskie. Lopez śpiewała m.in. w chórkach u Janet Jackson. Potem występowała w serialu telewizyjnym, a następnie w filmach. Jej kariera wybuchła, gdy Puff Diddy wyprodukował jej debiutancką płytę "On the 6", zwierającą takie hity "Wainting for tonight", "If you had my love" czy "Let's get loud". Jednak zanim J.Lo została "J.Lo" i związała się z Puffem, była żoną Kubańczyka, Ojani Noa. Lopez zakochała się w nim niemal od pierwszego wejrzenia. Poznali sie w restauracji w Miami, gdzie Ojani pracował jako kelner. Ich małżeństwo trwało tylko rok, ale Noa i tak wystąpił kilka razy u boku Jennifer Lopez na czerwonym dywanie. Zdjęcia Jennifer z pierwszym mężem obejrzycie w naszej GALERII.

Jennifer Lopez i Puff Daddy

Sean Combs, wtedy Puff Daddy, a dziś P. Diddy, Diddy lub Puffy, zakochał się w Jennifer Lopez niemal od razu. Produkował jej pierwszy album, rapował nawet do jednej z piosenek Lopez. Ich wspólne pojawienie się na rozdaniu Grammy w 2000 roku było sensacją, głównie ze względu na bardzo (!) odważną zieloną sukienkę J.Lo, nazwaną później "jungle dress". Lopez i Diddy spotykali się w czasach, gdy piosenkarce blisko było do hip hopu, a jego elementy przemycała w swoich klipach głównie za sprawą tańca. Jednak para rozstała się gwałtownie i definitywnie, gdy Diddy został oskarżony za posiadanie kradzionej broni oraz strzelaninę na Manhattanie. Z tego powodu trafił do aresztu. Lopez całkowicie odcięła się od swojego "niegrzecznego" partnera. Nigdy więcej nie widziano ich razem.

ZOBACZ mężów i narzeczonych Jennifer Lopez w naszej GALERII

Drugi mąż Jennifer Lopez - Cris Judd

Jennifer Lopez ma słabość z doskonale znanego jej świata muzyki i tańca. Jej kolejnym wybrankiem był więc Cris Judd, którego poznała na planie klipu do utworu „Love Don’t Cost a Thing” ze swojej drugiej płyty. Judd wystąpił w teledysku, a kilka miesiecy po tym, jak klip zadebiutował w MTV, stanął z Lopez na ślubnym kobiercu.

Niestety, związek Jennifer Lopez z mężem numer dwa zakończył się bardzo szybko. Byli małżeństwem mniej niż rok. Następny w kolejce do serca Lopez był... Ben Affleck.

Jennifer Lopez i Ben Affleck, czyli Bennifer

Zanim świat dostał Angelinę Jolie i Brada Pitta, miał Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Ależ to była medialna para! Do uważa się, że to właśnie oni zapoczątkowali modę na tzw. "power couples". Byli piękni, młodzi, bogaci, sławni i zakochani, choć podobno... kompletnie do siebie nie pasowali. Dało się to zauważyć, oglądając film "Gigli", w którym razem wystąpili. "Gigli" jest jednym z najniżej ocenianych filmów w historii współczesnego kina... Jednak Ben i Jen nie poddawali się. Lopez zadedykowała Benowi swój kolejny album, "This is me... Then", a także zaprosiła go do udziału w klipie "Jenny from the block". Para nawet się zaręczyła, ale do ślubu nigdy nie doszło - odwołano go na ledwie kilka godzin przed ceremonią! Choć związek Lopez i Afflecka trwał tylko dwa lata, zostało po nim wiele słodkich zdjęć pary i, oczywiście, pamiętny teledysk:

Zobacz także:

Sprawdź, czy jesteś toksyczną osobą. Oto 3 rzeczy, które uważasz za normalne, a działają odwrotnie
Najbardziej pociągające cechy mężczyzny, które sprawiają, że nie możesz przestać o nim myśleć (dosłownie omamiają)

Trzeci mąż Jennifer Lopez - Marc Anthony

Przy Marcu Anthonym Lopez chciała sie chyba po prostu ustatkować. Miała już dość głośnych romansów i opatrywania złamanego serca. Znała Marca od dawna, latynoski piosenkarz wystąpił nawet gościnnie na jej pierwszej płycie. Wybór na męża numer trzy bliskiego przyjaciela oraz osoby, która, tak jak Lopez, pasjonowała się muzyką i filmem, okazał się dobrym pomysłem. Lopez i Anthony byli małżeństwem przez 8 lat i doczekali się dwojga dzieci - J.Lo urodziła bliźnięta, Maxa i Emme. Dziś byli małżonkowie pozostają w przyjaźni, zdarza im się nawet uświetniać nawzajem swoje koncerty.

Jennifer Lopez i Casper Smart - romans z tancerzem

Jennifer Lopez i Casper Smart schodzili się i rozstawali przez 5 lat. Mężczyzna, dużo młodszy od piosenkarki, był jej tancerzem. Dlatego podróżował z J.Lo po całym świecie, był z nią nawet w Polsce. Niestety, podobno związek Lopez i Smarta był wybuchowy. Mówiono też, że tancerz nie był wierny piosenkarce.

Czwarty ślub Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ogłosiła niedawno, że znów jest zaręczona. Jej wybrankiem jest Alex Rodriguez. To może w końcu być cos poważnego, bo Alex ani nie szuka sławy, ani pieniędzy - ma obie te rzeczy od bardzo dawna. Ma też już za sobą czas szaleństw i romansów z gwiazdami. Na InstaStories, jakie na swoim Instagramie zamieszcza Lopez, Rodriguez jawi się jako spokojny, miły facet, który najczęściej chodzi w piżamie, szlafroku i kapciach. Jennifer napisała ostatnio, że na kogoś takiego czekała całe życie. Czy przy Rodriguezie będzie w końcu szczęśliwa? Trzymamy kciuki!

3.9.19

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo) Mar 12, 2019 o 9:21 PDT

Jennifer Lopez: trzech mężów, pięciu narzeczonych. Poznaj ich wszystkich! (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Msgr. Refugio Daniel

Last Updated:

Views: 5899

Rating: 4.3 / 5 (54 voted)

Reviews: 93% of readers found this page helpful

Author information

Name: Msgr. Refugio Daniel

Birthday: 1999-09-15

Address: 8416 Beatty Center, Derekfort, VA 72092-0500

Phone: +6838967160603

Job: Mining Executive

Hobby: Woodworking, Knitting, Fishing, Coffee roasting, Kayaking, Horseback riding, Kite flying

Introduction: My name is Msgr. Refugio Daniel, I am a fine, precious, encouraging, calm, glamorous, vivacious, friendly person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.